Show med Harm & Hegseth // Utsolgt
torsdag 28. mars
19:00 (Dørene åpner kl. 18:00)
Pris: 300,- + Avg.
Billetter

Harm og Hegseth kjører liveshow igjen!

Vegard Harm og Morten Hegseth lager underholdningsprogrammet «Panelet» på VGTV og fjaser i podcasten «Harm & Hegseth» på ukentlig basis. Gjennomgående temaer er seg selv, «Ex on the Beach», blogg-Norge, seg selv, enda mer om seg selv. Og seg selv.

Etter å ha vært på livets turne i fjor, gjentar vi suksessen og tar med fjasemanget på en liten tour of Norway.

Kjendis-Norge skal snakkes om og egne liv skal granskes. Og FOR et år har det har vært: Vegard har svettet med Funkygine, Morten har svingt sine døde hofter på «Skal vi danse», «Ex on the Beach Norge» har kommet til verden og livet har generelt bydd på mange opp- og noen nedturer.

Alt dette, og det sjefene våre sier er «for drøyt for TV og podcast», tas til scenen for det vi i all beskjedenhet vil kalle en meget underholdende og gøy time.

Det skal drikkes, det skal sladres, det skal deles og det skal gossipes. KOM!

Dørene åpner kl. 18:00

Aldersgrense: 18 år